• Temposervis
 • služby
 • servisní koncept
 • financování vozidel
 • kontakty
 • češtinaenglishdeutsch
  • FLEET MANAGEMENT
  • FLEET FULL SERVICE
  • OPERATIVNÍ LEASING
  • FIREMNÍ AUTOPŮJČOVNA / CAR SHEARING
  • TEMPOSERVIS PARTNER

  12345

  FLEET FULL SERVICE

  Aktuality

  21.08.2017
  Aktualizace servisní sítě
  ... právě probíhá aktualizace údajů našich servisních partnerů
  více zde »

  20.01.2015
  Adresa Praha 4 - POUZE SÍDLO SPOLEČNOSTI
  Adresa Praha 4, ulice Točitá 34,  uvedená na webu, je pouze sídlem ...
  více zde »

  01.10.2014
  Autoservis Augustín Hronek: ZMĚNA ADRESY
  Od 1.10.2014 je autoservis na adrese: Heydukova 314, 38601 ...
  více zde »

  Kontakt

  Projekt FLEET FULL SERVICE, který je v ČR svým rozsahem a zároveň svobodou unikátní, spočívá ve vybudování a provozování sítě TEMPOSERVIS PARTNER víceznačkových autoservisů, které se specializují na údržbu a opravy osobních a dodávkových automobilů především fleetových zákazníků, a to i na počkání a bez objednání. Všechny partnerské provozovny sítě TEMPOSERVIS PARTNER jsou vybaveny moderním technickým zařízením a kvalifikovaným personálem a poskytují všem svým zákazníkům ty nejkvalitnější služby.

   

  Vstupem České republiky do EU se pro majitele vozidel zásadně změnila pravidla a možnosti pro prodej a servis osobních vozidel i pro české podnikatelské subjekty (nařízení Evropské komise č. 1400/2002 – tzv. Bloková výjimka), kdy každý majitel vozidla se může svobodně rozhodnout, kde bude ihned po koupi vozdla provádět běžný a pravidelný servis, stejně jako opravy po dopravních nehodách.

   

  Pro firemní klientelu znamená využití nezávislých (víceznačkových) servisů především úsporu nákladů a to za současného dodržení veškerých záruk na vozidlo, požadované kvality oprav i dílů.

   

  FLEET FULL SERVICE garantuje:

   

  Kompletní servis vozidel

  Poskytování veškerých servisních služeb je včetně osobního přístupu, profesionality a komunikace s klientem nedílnou součástí nabídky všech provozoven TEMPOSERVIS PARTNER. Více o poskytovaných službách čtěte v sekci SERVISNÍ KONCEPT / TEMPOSERVIS PARTNER.

   

  Nejlepší ceny

  Silná pozice na trhu umožňuje všem partnerům sítě TEMPOSERVIS nakupovat náhradní díly ve velkých objemech přímo od výrobců a tedy levněji. To nám spolu s vysokou produktivitou práce, danou její dobrou organizací, velikostí provozoven a dlouhou otevírací dobou, umožňuje poskytovat služby v bezkonkurenčním poměru kvality a ceny.

   

  Úspora času

  Rychlostí oprav a možností aktivního využití času v jejich průběhu šetříme čas našich zákazníků. Především pro firemní zákazníky nabízíme vyzvedávání a vracení vozu u zákazníků (pick-up servis) a po dobu delších oprav náhradní vozidla. Díky dlouhé otevírací době umožňujeme řešit rychle i neočekávané problémy v případě poruchy vozidla.

   

  Profesionální kvalita

  V provozovnách TEMPOSERVIS PARTNER zaručujeme použití pouze kvalitních náhradních dílů od předních světových výrobců kvalitativně shodných s originálními náhradními díly a zároveň jejich odbornou montáž, kterou provádí profesionálové s dlouholetými zkušenostmi z oboru za použití nejmodernějších diagnostických nástrojů. Kromě vysoké technické úrovně provedených oprav, která zaručuje maximální bezpečnost při jízdě, klademe důraz i na celkovou úroveň profesionální obsluhy zákazníka po celou dobu realizace zakázky, tedy od přijetí vozu až po jeho předání.

   

  Celostátní působnost

  Síť TEMPOSERVIS PARTNER tvoří celorepublikovou síť, která umožňuje nabízet v každé provozovně na území České republiky standardní sortiment služeb, stejné ceny, totožnou kvalitu i rychlost oprav. Samozřejmostí je garance, kterou lze uplatnit v celé síti. Cílem dalšího rozvoje sítě TEMPOSERVIS PARTNER je mít zastoupení na trhu ve všech městech s populací nad 50 000 obyvatel a to nejen v České republice, ale rovněž na Slovensku.

   

  Jistota

  V provozovnách TEMPOSERVIS PARTNER Vás necekají žádné nepředvídané výdaje. Před započetím opravy vždy sdělíme na základě zakázkového listu, kolik zaplatíte za použité náhradní díly i práci. U řady prací lze sjednat pevnou cenu za úkon. Díky našim kontrolním mechanismům si můžete být jisti, že to, co nepotřebuje vyměnit, nevyměňujeme a to, co platíte, opravdu dostáváte. Úplný a srozumitelný účet je samozřejmostí. Pro firemní zákazníky nabízíme souhrnnou fakturaci.

   

  Otevřenost

  V síti TEMPOSERVIS PARTNER jste vždy vítáni. Jsme připraveni naslouchat Vašim přáním a vyhovět různorodým potřebám. Naší snahou je, abyste se u nás cítili vždy příjemně a s důvěrou se k nám vraceli.  Neváhejte proto obrátit se na naše techniky, kteří Vám ochotně poradí to nejvýhodnější řešení pro Vás i Vaše auto. Pro zákazníky působící ve více regionech nabízíme jednoho partnera pro komunikaci o vozovém parku. 


  TEMPOSERVIS CZ a.s., Točitá 1964/34, Praha 4, Krč, CZ 140 00 tel./fax: 272 681 039

  Tisk Doporučit stránku Temposervis na Google+ Temposervis na LinkedIn